راهنمای استفاده از سایت طراحی آنلاین سوله شرکت سوله پرداز

1-عضویت در سایت برای شروع در منوی اصلی سایت بر روی گزینه عضویت کلیک کرده و سپس اطلاعات خود را درون فلید های مربوطه وارد کرده و سپس گزینه ثبت را کلیک نمایید تا عضویت شما انجام پذیرد.

 

 

 

2-ورود به پنل کاربری پس از عضویت در سایت بر روی گزینه ورود کلیک نمایید و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد پنل کاربری خود شوید.

 

 

3-افزیش اعتبار پنل کاربری برای طراحی سوله اگر قصد طراحی سوله را دارید ابتدا باید پنل کاربری خود را شارژ نمایید تا اجازه طراحی سوله به شما داده شود.با توجه به آیتم هایی که برای کاربران در نطر گرفته شده است می توانید حساب خود را شارژ نمایید .

 

4-محاسبه قیمت سوله: برای محاسبه قیمت سوله خوداز منوی بالا گزینه محاسبه قیمت سوله را انتخاب کنید و سپس اطلاعات مربوط به سوله خود را به طور دقیق در فرم مربوطه وارد نمایید و قیمت طراحی سوله خود را مشاهاده نمایید.

 

روش های شارژ حساب کاربر:

الف:واریز وجه به شماره حساب برای این کار ابتدا وجه مورد نظر را به شماره کارت  1091-5495-7210-5041  بانک رسالت متعلق به آقای اکبر خالدان   شماره حساب:5977189واریز نموده و سپس شماره پیگیری و مبلغ را در این قسمت وارد نمایید.  

**توجه:قبل از واریز وجه با دفتر تماس گرفته و پس از تایید کارشناسان مبلغ را واریز نمایید.

 

 

 ب:شارژ آنلاین مبلغ مورد نظر را به ریال درون کادر مربوطه وارد نمایید و سپس عملیات خرید آنلاین را تا انتها پیگیری نمایید.  

 

پس از مشاهده قیمت طراحی سوله به قسمت واریز به حساب رفته و مبلغ و شماره پیگیری خود را وارد نمایید و منتظر تایید مبلغ توسط همکاران ما باشید.پس از تایید مبلغ همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

4-طراحی سوله:

پیشنهاد می شود کاربران محترم قبل از طراحی ابعاد و داده های سوله خود را کنترل  تا مشکلی جدی در فرایند طراحی پیش نیاید.

برای طراحی سوله پس از ورود به قسمت کاربری خود بر روی گزینه طراحی سوله کلیک نمایید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

  در این صفحه قوانین طراحی سوله برای شما مشخص گردیده که شما با کلیک بر روی گزینه ادامه قوانین را می پذیرید.

 

در صفحه بعد شما باید مشخصات پروژه را وارد نمایید و بر روی دکمه تایید  کلیک نمایید.

پس از باز شدن صفحه زیر شما باید ابعاد پروژه خود را درون کادرهای مربوطه وارد نمایید و سپس بر روی دکمه افزودن دهانه کلیک نمایید تا دهانه مورد نطر شما به پروژه اضافه شود . همچنین برای حذف دهانه از دکمه حذف دهانه آخر استفاده نمایید.

 

پس از آنکه اولین دهانه را اضافه کردید دو جدول برای شما ایجاد می گردد که جدول اول اطلاعات مربوط به دهانه های سوله شما را دارا می باشد و جدول دوم اطلاعات مربوط به زیر دهانه های سوله شما را نشان می دهد. اگر دهانه سوله شما دارای ستون میانی باشد جدول زیردهانه ها بیش از یک سطر خواهد داشت .برای ویرایش دهانه بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید و پس از ویرایش داده ها اعمال تغییرات را کلیک کنید.

جدول زیر دهانه ها  اطلاعات مربوط به زیر دهانه های مربوط به هر دهانه را نمایش می دهد.در صورتی که دهانه انتخابی شما دارای ستون میانی باشد این جدول دارای بیش از یک سطر می باشد.در صورتی که زیر دهانه شما دارای نیم طبقه می باشد پس از انتخاب دکمه ویرایش نیم طبقه تیک طبقه دارد را فعال کرده و سپس بقیه فیلد ها را طبق متن راهنمای زیر تکمیل نمایید.

* تعداد طبقات نیم طبقه: در هر نیم طبقه حداکثر میتوانید تا سه طبقه را انتخاب نمایید.

* تعدا ستون نیم طبقه:در این قسمت تعداد ستون را انتخاب کنید .اگر قصد دارید تمام دهانه دارای نیم طبقه باشد تعداد ستون را صفر انتخاب کنید.

* تراز نیم طبقه: ارتفاع سقف نیم طبقه را مشخص می کند.

* طول نیم طبقه را مشخص می کند.

در جدول آخر یا جدول نیم طبقه میتوانید اطلاعات مربوط به ارتفاع و عرض و بار زنده مربوط به هر طبقه را وارد نمایید.

پس از آنکه ویرایش های لازم را انجام دادید میتوانید در قسمت پایین همین صفحه شکل شماتیک سوله خود را مشاهده نمایید.پس از طی مراحل فوق بر روی رفتن به مرحله بعد کلیک نمایید.

 

در مرحله بعد شما باید سایر اطلاعات مربوط به سوله خود را وارد نمایید و برروی گزینه رفتن به مرحله بعد کلیک نمایید.

و سپس در آخرین مرحله طراحی تنظیمات نهایی را انجام دهید.

ابتدا شهر مورد نظر خود را برای بارگذاری انتخاب نمایید

 

سپس سایر موارد مربوط به بارگذاری را وارد نمایید.

 

و در انتها نوع و تعداد فایل های خروجی را انتخاب نمایید.

 

 

سپس بر روی ثبت اطلاعات کلیک نمایید. پس از گذشت حدود 15 دقیقه پروژه شما طراحی خواهد شد و شما میتوانید فایل های خود را دانلود نمایید.

5-دانلود فایل های طراحی شده

برای دانلود پروژه های طراحی شده بر روی گزینه دانلود نقشه های طراحی شده تا کنون کلیک نمایید .در صورتی که طراحی تمام پروژه های شما به پایان رسیده باشد صفحه زیر به شما نشان داده می شود.

شما میتوانید با کلیک بر روی لینک دانلود پروژه مورد نظر را دانلود نمایید.